Oferta

Proponujemy kompleksowe zaopatrzenie w materiały spawalnicze, dostarczając na rynek najlepszej jakości rozwiązania od takich marek jak Tysweld lub NTS Abrasives.

Wszystkie przedmioty stanowią niezbędne artykuły spawalnicze, pozwalające na wykonanie wszelkich prac z należytą dbałością. Skład materiałów sprawia, że zapewniają one trwałość gotowych rozwiązań. W ofercie naszego sklepu spawalniczego znajdują się między innymi materiały i urządzenia spawalnicze, uchwyty i części zamienne do sprzętu MIG/MAG oraz TIG. Posiadamy także produkty do cięcia i szlifowania, jak również elektrody otulone czy przedmioty BHP.

Nie działamy wyłącznie jako sklep spawalniczy z elektrodami, akcesoriami oraz innego rodzaju artykułami. Posiadamy własną flotę, co pozwala na szybkie dostarczenie zamówień, a także dysponujemy dużą powierzchnią magazynową, dzięki czemu możemy zagwarantować dostępność wielu produktów od ręki. Ponadto proponujemy zaopatrzenie tramwajów.

Chętnie doradzamy naszym Klientom w zakresie doboru najlepszych rozwiązań do indywidualnych oczekiwań. Gwarantujemy rzetelne wsparcie.

OUR OFFER

OUR OFFER

Forum spawalnicze

CATALOGUES

katalog01

katalog02

katalog03

www.tysweld.com

materiały spawalnicze

Zobacz

www.ntsabrasives.com

tarcze szlifierskie

Zobacz

WRITE US

phone

+48 14 67 22 353

navi

ul. Błonia 5, 39-220 Pilzno