Firma TIS Tomasz Anioł jest wiodącym i najnowocześniejszym producentem drutów spawalniczych w Polsce. Zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz zaangażowanie gwarantują najwyższą jakość produkowanych materiałów spawalniczych, potwierdzoną certyfikatami TUV, DB oraz CE. Nasze produkty dostępne są na rynku krajowym oraz w 21 krajach Europy. Swoje wizje ukierunkowujemy na zmieniający się świat, starając się wyprzedzać oczekiwania Klientów dotyczące naszych produktów i procesów. We wszystkich działaniach dążymy do perfekcyjności starając się wpisywać w globalne trendy środowiskowe, społeczne i ekonomiczne.

Focus on quality

materialy-ikonka

Kompleksowe zaopatrzenie klientów
w  materiały spawalnicze najlepszej jakości

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Nasza oferta systematycznie poszerzana jest o nowe i coraz to lepsze rozwiązania technologiczne. Stawiamy na ciągły rozwój i udoskonalanie jakości świadczonych usług. Aktualna oferta firmy jest bardzo szeroka i obejmuje zakres spawalnictwa oraz procesów pokrewnych.

Wszystko na czas

Dystrybucja materiałów realizowana jest w myśl zasady „just in time”. Posiadamy własną flotę transportową oraz spore powierzchnie magazynowe.

zegar-ikonka
pracownik-ikonka

Pomoc specjalistów

Wykwalifikowana kadra pracownicza jest zawsze do Państwa dyspozycji. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie spawalnictwa.