Oferta

Proponujemy kompleksowe zaopatrzenie w materiały spawalnicze, dostarczając na rynek najlepszej jakości rozwiązania od takich marek jak Tysweld lub NTS Abrasives.

Wszystkie przedmioty stanowią niezbędne artykuły spawalnicze, pozwalające na wykonanie wszelkich prac z należytą dbałością. Skład materiałów sprawia, że zapewniają one trwałość gotowych rozwiązań. W ofercie naszego sklepu spawalniczego znajdują się między innymi materiały i urządzenia spawalnicze, uchwyty i części zamienne do sprzętu MIG/MAG oraz TIG. Posiadamy także produkty do cięcia i szlifowania, jak również elektrody otulone czy przedmioty BHP.

Nie działamy wyłącznie jako sklep spawalniczy z elektrodami, akcesoriami oraz innego rodzaju artykułami. Posiadamy własną flotę, co pozwala na szybkie dostarczenie zamówień, a także dysponujemy dużą powierzchnią magazynową, dzięki czemu możemy zagwarantować dostępność wielu produktów od ręki. Ponadto proponujemy zaopatrzenie tramwajów.

Chętnie doradzamy naszym Klientom w zakresie doboru najlepszych rozwiązań do indywidualnych oczekiwań. Gwarantujemy rzetelne wsparcie.

Forum spawalnicze

KATALOGI

katalog01

katalog02

katalog03

www.tysweld.com

materiały spawalnicze

Zobacz

www.ntsabrasives.com

tarcze szlifierskie

Zobacz

NAPISZ DO NAS

phone

+48 14 67 22 353

navi

ul. Błonia 5, 39-220 Pilzno