„TIS” Tomasz Anioł
Ul. Błonia 5
39-220 Pilzno

Centrala:
Tel.: +48 14 67 22 350
Tel.: +48 14 67 22 353
Tel.: +48 14 67 23 200
Tel.: +48 14 67 22 860
Fax: +48 14 67 22 350 wew. 15
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy centali:
Poniedziałek-piątek: 700-1600

NIP 8721543901
REGON 850477600

Rachunek bankowy

PLN PEKAO SA 77 1240 1907 1111 0010 7362 7299
PLN BGŻ BNP PARIBAS 82 2030 0045 1110 0000 0248 9880
EURO (IBAN) PL 60 1240 1907 1978 0010 7362 7420 (BIC) PKOPPLPW
USD (IBAN) PL 46 1240 1907 1787 0010 7362 7619 (BIC) PKOPPLPW
CZK (IBAN) PL 51 1240 1907 1213 0010 7362 7808 (BIC) PKOPPLPW

napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Właściciel
Tomasz Anioł

 

Menadżer Operacyjny
Rafał Papiernik

+48 67 22 353 w. 26
Mobile: +48 517 362 004
e-mail: rafal.papiernik@tis.com.pl

Sekretariat
Sylwia Anioł

+48 6722 353 w. 25
e-mail: tis@tis.com.pl

Dział Handlowy

Menadżer Sprzedaży
Joanna Karczmarz

+48 6722 353 w. 12
Mobile: +48 606 129 967
e-mail: joanna@tis.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Piotr Pawlus

+48 6722 353 w. 13
Mobile: +48 502 328 985
e-mail: pawlus@tis.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Maciej Ćwik

+48 67 22 353 w. 16
Mobile: +48 786 955 220
e-mail: maciej.cwik@tis.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Kinga Piotrowska

+48 6722 353 w.17
Mobile: +48 786 866 224
e-mail: kinga@tis.com.pl

Dział Eksportu

Eksport Menadżer
Anna Pyzia

+48 67 22 353 w. 66
Mobile: +48 501 936 242
e-mail: anna@tis.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Karol Leja

+48 67 22 353 w. 67
Mobile: +48 798 688 556
e-mail: karol@tis.com.pl

Dział Zakupu

Menadżer zakupów
Waldemar Gąsior

+48 6722 353 w.22
Mobile: +48 516 178 282
e-mail: gasior@tis.com.pl

Specjalista ds. zakupów
Katarzyna Dubiel

+48 6722 353 w.21
Mobile: +48 516 17 88 31
e-mail: zaopatrzenie@tis.com.pl

Dział Logistyki

Manager Logistyki
Piotr Drapella

+48 6722 353 w.10
Mobile: +48 510 206 577
e-mail: drapella@tis.com.pl

Specjalista ds. logistyki
Paulina Ogórek

+48 6722 353 w.11
e-mail: paulina@tis.com.pl

Księgowość

Główna Księgowa
Anna Szumowicz

+48 6722 353 w. 18
e-mail: ksiegowosc@tis.com.pl

Księgowa
Elżbieta Czapla

+48 6722 353 w.19
e-mail: elzbieta.czapla@tis.com.pl

Referent ds. księgowych
Magdalena Gwóźdź

+48 6722 353 w.19
e-mail: magda.gwozdz@tis.com.pl

Dział Marketingu

Specjalista ds. Marketing

Joanna Karczmarz

+48 6722 353 w. 12
Mobile: +48 606 129 967
e-mail: joanna@tis.com.pl

Asystent Marketingu

Jakub Anioł

+48 6723 353 w. 14
Mobile: +48 514 188 527
e-mail: kuba.aniol@tis.com.pl

Magazyn

Krzysztof Mędrek

+48 6722 353 w.30
e-mail: magazyn@tis.com.pl

Dominik Wnęk

+48 6722 353 w.31
e-mail: magazyn@tis.com.pl

phone

+48 14 67 22 353

navi

ul. Błonia 5, 39-220 Pilzno