Firma TIS powstała w 1997 roku z inicjatywy założyciela firmy Pana Tomasza Anioła.  Od samego początku dbamy o to aby nasza strategia biznesowa była realizowana w zgodzie z koncepcją zrównoważonego rozwoju – czyli z przestrzeganiem zasad etyki w biznesie, z myślą o środowisku oraz z uwzględnieniem interesów i potrzeb kontrahentów, klientów i pracowników.

Elastyczność, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie to nasze motto, którym się kierujemy.

Czym się zajmujemy?

Głównym profilem działalności firmy TIS jest kompleksowe zaopatrzenie klientów w  materiały spawalnicze najlepszej jakości. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, która swoje zaplecze zaopatrzeniowe uzupełnia na europejskich rynkach. Nasza oferta systematycznie poszerzana jest o nowe i coraz to lepsze rozwiązania technologiczne. Stawiamy na ciągły rozwój i udoskonalanie jakości świadczonych usług. Aktualna oferta firmy jest bardzo szeroka i obejmuje zakres spawalnictwa oraz procesów pokrewnych.

Firma TIS jest również oficjalnym i jedynym dystrybutorem materiałów spawalniczych marki Tysweld Germany oraz producentem  materiałów ściernych marki NTS abrasives.

Dystrybucja materiałów realizowana jest w myśl zasady „just in time”. Posiadamy własną flotę transportową oraz spore powierzchnie magazynowe.

Wykwalifikowana kadra pracownicza jest zawsze do Państwa dyspozycji. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie spawalnictwa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz produktów marek Tysweld Grmany, TIS i NTS abrasives.

 

Sprawdź ogólne warunki sprzedaży.

pdf

FIRMA TIS JEST
OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM MAREK TAKICH JAK:

Forum spawalnicze

NAPISZ DO NAS

phone

+48 14 67 22 353

navi

ul. Błonia 5, 39-220 Pilzno