tis

Zaopatrzenie tramwajów - części i akcesoria

Nasza firma prowadzi produkcję oraz sprzedaż specjalistycznych części służących do wyposażenia, napraw i budowy tramwajów. Zaopatrzenie w tej kategorii prezentujemy w poszczególnych zakładkach dla różnych typów produktów. Znajdziesz tu między innymi: obręcze, pierścienie gumowe i FPM, blachy dystansowe, wstawki hamulcowe, nagrzewnice i wiele innych niezbędnych elementów do pojazdów kolejowych.

Przykłady dostępnego zaopatrzenia

W ofercie naszego sklepu posiadamy dodatkowe części do kół tramwajowych (pierścienie, obręcze, szpilki i nakrętki), a także płytki masowe, wstawki i wkładki zapewniające bezpieczeństwo w trakcie jazdy oraz hamowania. W asortymencie udostępniamy przyrządy umożliwiające montaż i naprawę, np. płyty do instalacji obrotnicy. Ponadto, proponujemy zakup nagrzewnic do kabin osoby sterującej pojazdem czy też do wnętrza całego wagonu. Są to nagrzewnice lewostronne, prawostronne oraz podsiedzeniowe.

W podkategorii związanej z częściami montażowymi zaopatrzenia znajdują się również szpilki, śrubki, nakrętki, podkładki i dociski. Warto także zwrócić uwagę na elementy wykorzystywane do przekładni tramwajowych, czyli tzw. pary stożkowe.

Typy wagonów i tramwajów

Produkty zaopatrzeniowe wytwarzane przez nasze przedsiębiorstwo są przeznaczone do konkretnych typów pojazdów. Niektóre z marek to KONSTAL, PESA, Duewag, Tatra czy MODERTRANS, Skoda oraz SIMENS i SOLARIS. Szczegółowe dane techniczne, w tym numery wagonów, do których produkujemy części, umieściliśmy w zakładce “Numery katalogowe”. Tam również dostępne są tabele z wykazem konkretnych produktów do danego rodzaju tramwaju, a także podane ich wymiary oraz tworzywa, z których zostały wykonane.

Składanie zamówień

W razie pytań, potrzeby pomocy w wyborze odpowiedniego przyrządu i elementu lub chęci ich zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi w temacie zaopatrzenia tramwajów pracownikami. W przypadku niedostępności poszukiwanej części, zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego poprzez specjalny panel na górze naszej strony internetowej. Można też skorzystać z adresu mailowego podanego w tej kategorii.

IMG_0151

+48 14 67 22 353
TIS@TIS.COM.PL
UL. BŁONIA 5, 39-220 PILZNO