Wałki napędzające z parowanym kołem talerzowym wykonane z wysokiej jakości stali, poddane obróbce nawęglania i hartowania. Produkowana przez nas para stożkowa 20MPa dedykowana jest przekładniom do wysokopodłogowych tramwajów typu 105N wyprodukowanych przez chorzowskie zakłady Konstal.

Oferowane przez nas pary stożkowe 20MPa do przekładni tramwajów Konstal typu 105N wykonywane są zgodnie z dedykowaną specyfikacją i w pełni odpowiadają wymogom technicznym tego modelu pojazdu szynowego. Produkowane przez nas wałki napędzające i parowane koła talerzowe gwarantują tym samym optymalne przenoszenie napędu z silnika trakcyjnego na koło. Dodatkowo zastosowanie do ich produkcji wysokiej jakości stali zapewnia w połączeniu z odpowiednio przeprowadzoną obróbką cieplną oraz cieplno-chemiczną wysoką trwałość i tym samym długą eksploatację naszych części zamiennych, a co za tym idzie, prawidłową pracę całego układu napędowego.

W przypadku zainteresowania innego rodzaju częściami zamiennymi do Państwa taboru szynowego, zachęcamy do kontaktu z naszym Category Managerem.