Zapewnia stabilność systemu, a co za tym idzie, jego prawidłowe funkcjonowanie i optymalne zginanie się przegubu. Wykonywane przez nas płyty montażowe obrotnicy to elementy dedykowane niskopodłogowym, wieloczłonowym tramwajom przegubowym typu 120Na SWING oraz SWING DUO produkowanym przez bydgoskie zakłady PESA.

Każda płyta montażowa obrotnicy tramwaju PESA typu 120Na wykonywana jest przez nas z wysokiej jakości materiałów (aluminium, stal nierdzewna, ertacetal), zgodnie ze specyfikacją techniczną dedykowaną temu modelowi pojazdu szynowego. Zgodność z rysunkiem technicznym zapewnia bezproblemowy montaż wykonanych przez nas części zamiennych, a zastosowany do ich produkcji materiał oraz odpowiednia obróbka gwarantują długą eksploatację.

Numer katalogowy TIS płyty montażowej obrotnicy: TW.120Na.158

Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem, w którym znajdą Państwo pozostałe produkowane przez nas części zamienne do wagonów PESA typu 120Na SWING oraz SWING DUO. W przypadku braku interesujących Państwa elementów prosimy o kontakt z naszym Category Managerem.